Styret

(tor, 27/06/2013 - 12:09)

Styret velges ved hvert årsmøte og skal sørge for at lagets drift, både sportslig og økonomisk, er sunn og ivaretas på en tilfredsstillende måte, herunder:

¤ Sørge for at driften av håndballklubben følger Norges Håndballforbunds og Norges    Idrettsforbunds lover og regler.

¤ Sørge for at det skaffes tilstrekkelig inntekter i håndballavdelingen slik at    virksomheten kan følge de planer som er lagt.
    Økonomistyringen skjer etter budsjett som er vedtatt på Årsmøtet.

¤ Gjennomføre fellesarrangementer i klubben.

¤ Ansette trenere.

¤ Melde på lag til serier som arrangeres av Region Øst og Norges Håndballforbund

Sammen jobber vi for å bygge et godt idrettsmiljø i Raumnes & Årnes Håndball.
Først og fremst ved å bruke håndballen til å  legge til rette for gode utviklingsmuligheter, sportslig og sosialt, for både unge og gamle håndballinteresserte.

 

Leder Nina Nørsterud +4741548015 ninan69@hotmail.com
Nestleder Øystein Dystland +47 odystland@online.no
Styremedlem (sekretær) Hege Olafsen +4790119729 hege.olafsen@ramboll.no
Styremedlem (medlemsansvarlig) Maiken Karlsen +4793063023 maiken19@msn.no
Styremedlem (sportslig leder) Tommy Holmen +4741421023 tommy_holmen@hotmail.com
Styremedlem (materialforvalter) Kjetil Thane +4741423755 kjetil.thane@gmail.com
Kasserer Marit Fløttum +4790841648 mjthane@gmail.com

 



      
Kalender
m t o t f l s
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 
Hva skjer?
Møterommet
m t o t f l s
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 
Flere nyheter