Dommeroppsett

(26/11/2015 - 10:16)

Vedlagt følger oversikt over klubbdommere som er satt opp til å dømme hjemmekamper på Årnes stadion.
 /sites/default/files/files/dommeroppsett%20v-2015.xlsx
 

 

Dag Dato kl Kamp nr Hjemmelag Bortelag Bane Turnering Dommer
man 6/4 18:30 02213301004 Team Nes 2 + 7er Nittedal 2 R&Å kg 7er A J13 9er 3.div Bjørn Støkker
man 13/4 18:30 02211102003 R&Å + Kløfta R&Å kg 7er A J11 avd 02 Vetle Wenger
tirs 14/4 17:45 02111108002 R&Å Kløfta 2 R&Å kg 7er A G11 avd 08 Merete Berget
tirs 14/4 18:50 02109114003 R&Å Blå Haga Brun R&Å 5er G09 avd 14 Kristoffer Bue
søn 19/4 19:00 02113931004 Team Nes 2 + Fjellhamar 2 R&Å kg 7er A G13 9er 3.div Håkon Bue 
tirs 21/4 18:50 02109113007 R&Å Hvit Skedsmo Blå R&Å 5er G09 avd 13 Awet Tesfalem
ons 22/4 17:55 02108114008 R&Å Blå Frogner Hvit R&Å minikunstgras G08 avd 14 Martin Stokke
tirs 28/4 17:55 02107112003 R&Å Blå Frogner Blå R&Å minikunstgras G07 avd 12 Kristian Lier
tirs 28/4 18:50 02109114013 R&Å Blå Sørum Rød R&Å 5er G09 avd 14 Ole Tobias Mobæk
ons 29/ 17:45 02208104002 R&Å Rød Frogner Hvit R&Å minikunstgras J08 avd 04 Frøydis Steinsland
ons 29/4 20:00 02112105014 R&Å Frogner 2 R&Å kg 7er A G12 avd 05 Vetle Wenger
tors 30/4 18:00 02211102013 R&Å + Nittedal R&Å kg 7er A J11 avd 02 Benedikte Samseth
tors 30/4 18:50 02110109002 R&Å Blå Haga Hvit R&Å 5er G10 avd 09 Kristian Bue
man 4/5 17:30 02107113006 R&Å Hvit Frogner Gul R&Å minikunstgras G07 avd 13 Robin Olafsen
man 4/5. 18:15 02111108019 R&Å Gjelleråsen 5 R&Å kg 7er A G11 avd 08 Merete Berget
man 4/5. 18:50 02108114017 R&Å Blå AFSK Hvit R&Å minikunstgras G08 avd 14 Mikael Flisen
tirs 5/5 18:50 02109113016 R&Å Hvit Frogner Grønn R&Å 5er G09 avd 13 Ivar Roterud
tirs 5/5 18:50 02108112019 R&Å Hvit Enebakk Gul R&Å minikunstgras G08 avd 12 Eilert Holt
man 11/5 18:00 02107112011 R&Å Blå Leirsund Blå R&Å minikunstgras G07 avd 12 Kristian Bue
ons 13/5 18:15 02112105024 R&Å Søndre Høland R&Å kg 7er A G12 avd 05 Håkon Bue
man 18/5 18:00 02107113014 R&Å Hvit Gjelleråsen Rosa R&Å minikunstgras G07 avd 13 Martin Stokke
man 18/5 19:00 02108114026 R&Å Blå Frogner Blå R&Å  minikunstgras G08 avd 14 Ole Tobias Mobæk
tirs 19/5 17:45 02109114029 R&Å Blå Nittedal Hvit R&Å 5er G09 avd 14 Marius Hegli
tirs 19/5 18:00 02208104013 R&Å Rød Gjelleråsen Blå R&Å minikunstgras J08 avd 04 Frøydis Steinsland
tirs 19/5 18:50 02109113030 R&Å Hvit Ytre Rælingen Blå R&Å 5er G09 avd 13 Robin Einarsen
tirs 19/5 19:00 02108112028 R&Å Hvit Fenstad FK Hvit + R&Å minikunstgras G08 avd 12 Robin Olafsen
ons 20/5 18:15 02111108028 R&Å Skedsmo 4 R&Å kg 7er A G11 avd 08 Vetle Wenger
tors 21/5 18:50 02110109013 R&Å Blå Skogbygda Rød R&Å 5er G10 avd 09 Sander Ringnes
tors 21/5 20:15 02114931016 Team Nes 2 Nittedal R&Å kunstgras G14 3.div Håkon Bue
man 25/5 18:00 02107113019 R&Å Hvit Lørenskog Oker Årnes minikunstgras G07 avd 13 Awet Tesfalem
tirs 26/5 18:50 02109113034 R&Å Hvit Haga Hvit Årnes 5er G09 avd 13 Mikael Flisen
man 1/6 18:15 02112105039 R&Å Hvam R&Å kg 7er A G12 avd 05 Merete Berget
tirs 2/6 17:45 02113942021 Team Nes 3 + Holter R&Å kg 7er A G13 9er 4.div Håkon Bue
tirs 2/6 18:00 02208104022 R&Å Rød Blaker Rød R&Å minikunstgras J08 avd 04 Ivar Roterud
tirs 2/6 18:50 02109114038 R&Å Blå Blaker Hvit R&Å 5er G09 avd 14 Eilert Holt
tirs 2/6 19:00 02108112037 R&Å Hvit Frogner Rød R&Å minikunstgras G08 avd 12 Ole Tobias Mobæk
ons 3/6 17:55 02107112023 R&Å Blå AFSK Blå R&Å minikunstgras G07 avd 12 Frøydis Steinsland
ons 3/6 19:30 02211102038 R&Å + Fjellhamar 2 R&Å kg 7er A J11 avd 02 Benedikte Samseth
tors 4/6 18:15 02111108037 R&Å Hakadal R&Å kg 7er A G11 avd 08 Kristian Bue
tors 4/6 18:50 02110109022 R&Å Blå Fet Gul R&Å 5er G10 avd 09 Kristian Lier
fre 5/6 18:00 02112105004 R&Å Blaker R&Å kg 7er A G12 avd 05 Håkon Bue
man 8/6 18:50 02108114044 R&Å Blå Skogbygda Hvit R&Å  minikunstgras G08 avd 14 Marius Hegli
tirs 9/6 18:50 02109113043 R&Å Hvit Frogner Rød R&Å 5er G09 avd 13 Robin Einarsen
ons 10/6 18:00 02107113027 R&Å Hvit Skedsmo Blå R&Å minikunstgras G07 avd 13 Robin Olafsen
ons 10/6 20:15 02116301059 Team Nes 3 Skedsmo 5 R&Å stadion G16 3.div G16 3.div avd 01
man 15/6 18:00 02107113030 R&Å Hvit Varpe Rød R&Å minikunstgras G07 avd 13 Sander Ringnes
tirs 16/6 18:50 02109113048 R&Å Hvit Gjelleråsen Grønn R&Å 5er G09 avd 13 Martin Stokke
man 22/6 18:30 02108112002 R&Å Hvit Kløfta Gul R&Å minikunstgras G08 avd 12 Kristoffer Bue

      
Kalender
m t o t f l s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
Hva skjer?
17/04/2021 - 10:00
11/09/2021 - 08:00
Møterommet
Flere nyheter